#1 2010-05-30 10:19:14

 Hendoslaw

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 2019

30 Maja - Międzynarodowym Dniem Bez Stanika

Staniki stanowią przeszkodę - krzyczy męska część populacji! Kogóż bowiem nie denerwują stworzone zapewne przez szalonych naukowców zapięcia?  Ale uwaga - 30 maja wrogowie biustonoszy mogą z radością podnieść głowę - dziś Międzynarodowy Dzień Bez Stanika!

- W stanikach najbardziej nie lubię tego... że w ogóle są - wyznaje Stanisław, handlowiec jednej z wrocławskich firm. - Piersi wyglądają dużo lepiej bez nich - tłumaczy, uśmiechając się tajemniczo.

- Gdybyśmy nie nosiły biustonoszy, panowie nie potrafiliby się na niczym skupić - ripostuje Asia, studentka historii sztuki. - Choć problemy z koncentracją miewają i teraz, nawet gdy je zakładamy - dodaje po chwili.

Staników nie palono

Nie tak dawno pisaliśmy, że wpatrywanie się w zadbany kobiecy biust przedłuża życie (zobacz więcej). Wygląda na to, że kobiety zakładają staniki dla naszego zdrowia. Z powodu rozciągania więzadeł i utraty jędrności przez skórę piersi w naturalny sposób opadają. Noszenie biustonoszy spowalnia proces naciągania skóry i więzadeł, powstrzymując w pewnym stopniu opadanie piersi.

Biustonosz stał się również symbolem stereotypów i męskiej dominacji, które sprowadzały role kobiet do prowadzenia domu i wychowywania dzieci. Stąd też wziął się mit o paleniu staników przez feministki. Okazuje się bowiem, że akt ten jest jedynie... dziennikarską kaczką. Biustonosze nigdy nie wylądowały na wielkim stosie mającym wyplenić (a dokładniej wypalić) samczą supremację.

Stanikom użyteczną funkcję wymyślili też Japończycy. Naukowcy z Kraju Kwitnącej Wiśni stworzyli biustonosz z wbudowanym panelem łapiącym i rozdzielającym energię słoneczną, dzięki któremu można będzie... naładować telefon komórkowy.

Co zrobią panie?

Czy Międzynarodowy Dzień Bez Stanika przyjmie się nad Wisła? Zdanie na temat są podzielone. - To świetny dzień - cieszy się Gosia, studentka dziennikarstwa. - Dziś można zupełnie się wyluzować. Dosłownie! - żartuje.

Jej entuzjazmu nie podziela jednak Asia. - Polskie kobiety są tak przyzwyczajone do swojej bielizny, że święto to nie ma szans się przyjąć - ucina. 

Marcin Szewczyk

Za: http://facet.dlastudenta.pl/artykul/Biu … 22486.html


Idąć dalej pozdrawiam feministki palące staniki


Jeśli nie wiesz co robisz - Nie rób tego!

Offline

 

#2 2010-05-30 12:02:47

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: 30 Maja - Międzynarodowym Dniem Bez Stanika

raz do roku bez stanika czemu nie


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
znaki naturalne święta inkwizycja gmp czas zapłaty rp acard i ddimery w ciazy margonem drop z elit