Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)

Zasady Forum

1. Na forum kategorycznie zabrania się:

Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem KOGOKOLWIEK. Dotyczy to w szczególności:

a) wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników forum,

b) wypowiedzi skierowanych do osobowości prawnych, grup wyznaniowych, mniejszości rasowych, seksualnych etc.

Każdy jest traktowany tak samo, nie ma wyjątków!

Umieszczania treści wulgarnych, przez co rozumie się:

a) nadmiernej ilości przekleństw

b) pornografię (ale nie erotykę)

Zabrania się propagowania systemów totalitarnych (nazim, faszyzm, komunizm i ich pochodne)

Zabrania się szerzenia skrajnych poglądów rasistowskich (nie lubisz żydów, czy murzynów – możesz to powiedzieć, napisać, ale nie pisz że należy ich wytępić, nie groź im śmiercią)

Każdy jest traktowany tak samo, nie ma wyjątków!


2. Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:

Unikać zakładania wątków dotyczących tematów wielokrotnie już omówionych i/lub kwestii uznawanych na forum za oczywiste. By tego uniknąć, należy użyć wyszukiwarki forum. Ilość tematów na forum jest ogromna i istnieje duża szansa, że ktoś już poruszył dany temat.

Unikać powielania istniejących już wątków. Przed założeniem wątku dotyczącego jakiegoś aktualnego zagadnienia sprawdź na kilku ostatnich stronach w danym dziale, czy topik na ten temat nie został już założony.

Nowe wątki zakładać w odpowiednich działach. Każdy z działów ma opis określający jego tematykę. Jeżeli nie masz pewności, który dział jest najodpowiedniejszy dla Twojego tematu, umieść go tam, gdzie według Ciebie pasuje najlepiej - najwyżej zostanie przeniesiony przez moderatora.

Powstrzymywać się przed umieszczaniem podobnych tematów/postów w kilku miejscach jednocześnie. Takie postępowanie jest postrzegane jako zaśmiecanie forum. Jeżeli wracasz do jakiegoś zagadnienia, dopisz się w swoim poprzednim topiku (w którym była o tym mowa) zamiast zakładać nowy.

Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!" etc. Pamiętaj, że nadając topikowi konkretny tytuł, ułatwiasz innym korzystanie z forum i jednocześnie zwiększasz swoje szanse na uzyskanie oczekiwanej odpowiedzi.

Unikać zbaczania z głównego tematu wątku, ze szczególnym uwzględnieniem osobistej wymiany zdań (sprawy prywatne należy załatwiać przez PW/gg/e-mail).

Powstrzymywać się od nadmiernego wyrażania dezaprobaty z powodu tematu wątku, poziomu czyjeś wypowiedzi etc. Jeżeli uważasz, że czyjś post narusza regulamin lub prowokuje do tego innych, proponujemy zgłosić go administratorowi/moderatorowi.

Na forum dozwolone jest umieszczanie artykułów/poradników z innych witryn internetowych jednak za zgodą autora. W takich przypadkach należy podać źródło poradnika/artykułu z zaczerpniętej strony. Za brak podania źródła lub przywłaszczenia sobie poradnika/artykułu grozi jedno ostrzeżenie.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
król lew 4 zwiastun cytaty bollywood kiedy stosuje sie sankcje karną zakochani tła www.hogwartonline.pun.pl