Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#1 2010-05-27 01:38:09

szel

Bobas

Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 73

deuter mam kopcić czy jak

deuter mam kopcić  czy jak

a może  cygaro
albo lepiej trawę wypalić na plaży

O!!

a w piaskownicy kocie szczyny!!

czy też akta w tajnej kancerii sejmu
a może paliwo podpalić w komunikacji wszelakiej
nie wspominając o szpitalnych zadomowionych bakteriach

za to w dyskotece bawić się można można dalej wyśmienicie !!
wypiąć zadnią częć i podpalić ją przeciwsztormówką
trach!!!
ale jazda!! bach...


a co kadzidłem w kościele
gromnicą?










'Przygotowana przez sejmową komisję zdrowia i popierana przez rząd ustawa
wprowadza całkowity zakaz palenia m.in. w barach, restauracjach, dyskotekach,
środkach transportu publicznego (w tym w taksówkach i samochodach służbowych),
szpitalach i ośrodkach zdrowia, zakładach pracy, na przystankach komunikacji publicznej,
publicznych miejscach przeznaczonych do wypoczynku i zabawy dzieci (np. na plażach).'

Offline

 

#2 2010-05-27 01:39:21

 Mactavish

Moderator

20554643
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1443

Re: deuter mam kopcić czy jak

Proponuje jako protest podpalic sejm!


Wiedz że to bujda
zwykła granda
gdy ci wołają
broń na ramie

Offline

 

#3 2010-05-27 01:45:03

szel

Bobas

Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 73

Re: deuter mam kopcić czy jak

hehe
ale mosisz na ten cel zorganizowac wysokoenergetyczne ziolo!

Offline

 

#4 2010-05-27 01:47:14

 Mactavish

Moderator

20554643
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1443

Re: deuter mam kopcić czy jak

Sie zrobi...Jakąś hurtownie okradne.


Wiedz że to bujda
zwykła granda
gdy ci wołają
broń na ramie

Offline

 

#5 2010-05-27 01:58:43

szel

Bobas

Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 73

Re: deuter mam kopcić czy jak

szykuj skok...bede stala na czacie:)

Offline

 

#6 2010-05-27 02:01:06

szel

Bobas

Zarejestrowany: 2010-05-17
Posty: 73

Re: deuter mam kopcić czy jak

oto ty Mac w pelnej krasie:) trzeba by jeszcze tylko dolaczysc grafike:)


Ogólna charakterystyka
Ryba-Tygrys jest osobą odważną ,znaczną część swojego czasu i energii poświęca na bliższe kontakty z samym sobą. Rybom urodzonym w roku Tygrysa jest często nie wygodnie w skórze zuchwałego kota. Przymus ich nie interesuje ,lubią niezależność, wolność bez przeszkód.
Człowiek z pod znaku Ryba-Tygrys jest niezwykle hojny, dzielenie się z innymi sprawia mu przyjemność. Często pomaga kolegom lub sąsiadom. Interesuje się szczerze sytuacją innych i pamięta o podtrzymaniu kontaktów z nimi.
Ryba-Tygrys chętnie otwiera swe serce-lecz przez to łatwiej ją zranić, dosadny epitet lub ostre słowo może ją głęboko dotknąć i zranić – na które może zareagować gwałtownością która zaskakuje rozmówce.
Sprawiają wrażenie o wiele spokojniejszych ,niż są w istocie. Rzadko atakują pierwsi.
Ryba-Tygrys to uprzejma, błyszcząca w towarzystwie osoba, jest odrobine kapryśna, rozkosznie nieobliczalna i szalenie uwodzicielska.

Miłość
Ryba-Tygrys to osoba czuła i lekko zmysłowa, ale i jego spotykają gorzkie niepowodzenia .Zazwyczaj po przeżytym zawodzie miłosnym podnosi się z wdziękiem ,jednak kolejna porażka może sprawić, że zacznie unikać głębszego zaangażowania.

Związki z innymi znakami.
Udane związki to – Kon w połączeniu z :Bykiem, Rakiem, Skorpionem, Koziorożcem.
Pies z-Rakiem, Skorpionem, koziorożcem. Smok z-Skorpionem.
Mniej przychylne związki to –Koza i Wąż w połączenie z :Bliźniętami, Panną , Strzelcem.
Bawół z –Panną i Strzelcem .
Panny Małpy pragną Twojej duszy ,ale Ty nie jesteś chętna aby ją im oddawać.

Dom Rodzina
Ryba-Tygrys praktycznie wszędzie czują się jak u siebie. Ponieważ im imponują dobra materialne, a radość znajdują w gronie przyjaciół , jego miejsce zamieszkania może być przypadkowe. Źle się czują w ciasnych pomieszczeniach.
Rodzice spod tego znaku chcieli by ich dziecko zostało artysta, wykonywało wolny zawód i przede wszystkim było szczęśliwe.

Zawód
Ryby-Tygrysy potrafią wywołać zamieszanie w miejscu pracy. Tygrys nadaje temu wodnemu znakowi więcej rozpędu niż to konieczne do wykonania obowiązków, a Ryba zyskuje na energii. Mając Rybę do towarzystwa Tygrys będzie mniej porywczy i chaotyczny.
Ryba-Tygrys jest zbyt nieśmiały ,aby być autorytatywny, zresztą rola przełożonego nie wydaje się mi atrakcyjna. Osiągnie najlepsze rezultaty ,gdy będzie pracować sam i zarabiał na życie wykorzystując swoje zdolności artystyczne, oczywiście może pracować u kogoś i bez trudności osiągnie swój cel. Adaptuje się łatwo.
Zajęcia które pasują do tego znaku to artysta/aktor, malarz , pisarz, rzemieślnik/tkacz, garncarz, muzyk/kompozytor lub instrumentalista, tancerz, choreograf, realizator filmowy, stroiciel fortepianów, nauczyciel rysunku, projektant mody .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistrzowiewf.pun.pl www.scaletuning.pun.pl www.chalupnik.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.filangur.pun.pl