Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-02-11 21:26:11

Gosia

Zbanowany

21014150
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 294

Rozmowa o seksie

To jest dość trudna rozmowa , ale to rodzice powinni uświadamiać swoje dzieci, na temat seksu , odpowiedzialności i zagrożeń jakie za sobą niesie . Wiedza na ten temat  przekazana przez kolegów , nie jest tym co powinien usłyszeć i dowiedzieć się dorastający młody człowiek . I często odbiega od rzeczywistości, z pewnością nie ma w niej zawartej treści o odpowiedzialności i wszystkich zagrożeniach jakie niesie za sobą stosunek . Jakże modne jest wśród kolegów tak zwane ,,zaliczenie panienki ". Ale o uczuciach związanych z tym niema mowy....  byle jak , byle szybko , byle było.... A co się dzieje, gdy młoda dziewczyna naglę zachodzi w ciążę , niestety takich przypadków mamy bardzo dużo.

Offline

 

#2 2010-02-11 22:05:31

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Rozmowa o seksie

taak ja do tej pory czekam na rozmowę .. ale nic z tego...

Offline

 

#3 2010-02-19 21:54:57

Chrzanos

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 84

Re: Rozmowa o seksie

Ja takowej rozmowy nie miałem i raczej mieć nie będe... Cuż. Mój ojciec jest jaki jest i nie wiem kogo wina w tym że nie umiemy się dogadać... To ojciec powinien rozmawiać z synem co raczej rzadko się zdarza. Matka musi z córką porozmawiać bo jesteście inaczej zbudowane- wiadomo miesiączka i te sprawy. ;p Ja wiem, że o ile uda mi się spłodzic syna to taką rozmowę przeprowadze ;p

Dlaczego rodzice burzą sie i dziwia jesli ich pociecha wpadnie? Sami są sobie winni, że nie przygotowali dziecka do tych rzeczy i nie uświadomili. Ciekawośc to pierwszy stopien do piekła- jak to pasuje do nastolatków.;]

Apeluje do rodziców, którzy są zalogowani na forum: rozmawiajcie o tym ze swoimi dziećmi!

Offline

 

#4 2010-02-20 01:19:27

Snajper

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 113

Re: Rozmowa o seksie

Ja mam dzieci w wieku sześciu lat. Rozmawialiśmy już o tym co to jest plemnik, jak z jajeczka powstaje dziecko, wiedzą co to pedofil i wiedzą też że seks polega na tym, że mężczyzna i kobieta rozbierają się a potem pieszczą w każdy możliwy sposób. Nie pytały o więcej, ale kiedy zapytają pokażę im książkę ze "szczegółami technicznymi". Staram się stwarzać atmosferę do swobodnej rozmowy na ten temat i  tutaj ciekawostka:  panie w przedszkolu zainteresowały się wiedzą moich córek do tego stopnia, że odbyłem interesującą rozmowę z panią dyrektor, które poprosiła mnie abym nie uświadamiał swoich córek, bo później opowiadają koleżankom różne rzeczy i rodzice tych dzieci się skarżą bo ... ich dzieci zadają trudne pytania. 

Offline

 

#5 2010-02-20 01:25:26

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Rozmowa o seksie

Chrzanos napisał:

Ja takowej rozmowy nie miałem i raczej mieć nie będe... Cuż. Mój ojciec jest jaki jest i nie wiem kogo wina w tym że nie umiemy się dogadać... To ojciec powinien rozmawiać z synem co raczej rzadko się zdarza. Matka musi z córką porozmawiać bo jesteście inaczej zbudowane- wiadomo miesiączka i te sprawy. ;p Ja wiem, że o ile uda mi się spłodzic syna to taką rozmowę przeprowadze ;p

Dlaczego rodzice burzą sie i dziwia jesli ich pociecha wpadnie? Sami są sobie winni, że nie przygotowali dziecka do tych rzeczy i nie uświadomili. Ciekawośc to pierwszy stopien do piekła- jak to pasuje do nastolatków.;]

Apeluje do rodziców, którzy są zalogowani na forum: rozmawiajcie o tym ze swoimi dziećmi!

Rozmawiamy,nie martw sie

Moj syn jest juz w tej kwestii lepiej uswiadomiony niz ja bylem kiedys
Zmienil juz kilka dziewczyn

Z rodzicami jest tak,ze wychowuja swoje dzieci w taki sposob,jak sami zostali wychowani.
I dlatego wlasnie jest tak jak jest.
Nie powinno tak byc,masz racje.
powinien byc jakis kurs dla rodzicow.
Tych,co nie wiedza jak rozmawiac z dziecmi.

Offline

 

#6 2010-02-20 03:26:58

 Mactavish

Moderator

20554643
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1443

Re: Rozmowa o seksie

Jak ktoś powiedział:
Jeżeli masz syna porozmawiaj z nim o seksie,możesz wiele się od niego nauczyc


Wiedz że to bujda
zwykła granda
gdy ci wołają
broń na ramie

Offline

 

#7 2010-02-20 13:12:47

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Rozmowa o seksie

Mactavish napisał:

Jak ktoś powiedział:
Jeżeli masz syna porozmawiaj z nim o seksie,możesz wiele się od niego nauczyc

Nie znalem tego,ale trafione na 200%,hahaha

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.spambox.pun.pl www.star-wars-forum.pun.pl www.mpu22.pun.pl www.ngra.pun.pl www.pokemon-master-green.pun.pl