Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#1 2010-05-10 20:01:13

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Piwo zagrożeniem dla męskości!

Bawarscy mężczyźni powinni na nowo przemyśleć swoje coroczne świętowanie Oktoberfest w świetle nowych badań.

Trzeba mieć nadzieję, że wynik tego badania jest błędny, ale wydaje się że dowody są niepodważalne. Kilka miesięcy temu naukowcy z Europejskiej Konferencji ds Prokreacji zasugerowali, że wyniki ostatnich analiz wykazały obecność żeńskich hormonów w piwie, a także zaproponowali, aby mężczyźni przyjrzeli się swojemu spożyciu piwa. Postawiona teoria mówi o tym, że picie przez mężczyzn piwa powoli zmienia mężczyzn w kobiety.

Aby sprawdzić tę teorię, przeprowadzono badanie w którym setka mężczyzn miała za zadanie wypić sześć kufli piwa w ciągu godziny. Następnie zauważono, że 100% z nich przybrało na wadze, zaczęło bełkotać bez sensu, stało się zbyt emocjonalnymi, nie mogło prowadzić samochodu, myśleć racjonalnie, spierało się o nic, musiało usiąść przy oddawaniu moczu, utraciło zdolności seksualne, oraz nie chciało przeprosić, gdy nie miało racji.


Dalsze badanie nie jest planowane.

No panowie co wy na to ?

Offline

 

#2 2010-05-10 20:11:49

 Hendoslaw

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 2019

Re: Piwo zagrożeniem dla męskości!

Kim Kolwiek napisał:

Aby sprawdzić tę teorię, przeprowadzono badanie w którym setka mężczyzn miała za zadanie wypić sześć kufli piwa w ciągu godziny. Następnie zauważono, że 100% z nich przybrało na wadze, zaczęło bełkotać bez sensu, stało się zbyt emocjonalnymi, nie mogło prowadzić samochodu, myśleć racjonalnie, spierało się o nic, musiało usiąść przy oddawaniu moczu, utraciło zdolności seksualne, oraz nie chciało przeprosić, gdy nie miało racji.

A wypij sześć piw w ciągu godziny to będziesz robić to samo. O ile nie zwrócisz po 3. Te objawy są normalne i jeżeli czynią nas kobietami to kobiety: bełkoczą bez sensu, są zbyt emocjonalne, nie mogą prowadzić samochodu, nie myslą racjonalnie itd.


Jeśli nie wiesz co robisz - Nie rób tego!

Offline

 

#3 2010-05-10 20:45:45

 krakruk

Moderator

Skąd: Krakow
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1340
WWW

Re: Piwo zagrożeniem dla męskości!

"Kto piwa nie lubi
nawet nie kosztuje
ten albo waryjat
albo zwaryjuje" 


Śląsk to POLSKA!
Kosovo je SRBIJA!

Offline

 

#4 2010-05-10 21:13:13

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Piwo zagrożeniem dla męskości!

po 3? Ja po 3 się rozbieram
A tak na serio ja po jednym ostatnio białe myszki widziałam
Nie mam głowy do %%%%

Offline

 

#5 2010-05-10 23:45:23

nadia1.75

Moderator

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 476

Re: Piwo zagrożeniem dla męskości!

krakruk napisał:

"Kto piwa nie lubi
nawet nie kosztuje
ten albo waryjat
albo zwaryjuje" 

no prosze ,mam w domu poete i dopiero teraz się dowiaduje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ko.pun.pl www.naszefantasy.pun.pl www.motoryslask.pun.pl www.mafiathecityoflostheaven.pun.pl www.lubanskiefakty.pun.pl