#16 2010-04-24 21:00:47

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Horoskopy

Ale wiesz... są ludzie taborety i amerykanie... Mój były to skorpion i Paweł to skorpion ...
W sumie dziadek tez skorpionem był ... ale to najwspanialszy człowiek jakiego znam... też wytrącić go z równowagi nie dało sie ... nawet jak siostra na dom wlazła zleciała i łape złamała

Offline

 

#17 2010-04-24 21:24:59

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Horoskopy

Kim Kolwiek napisał:

Ale wiesz... są ludzie taborety i amerykanie... Mój były to skorpion i Paweł to skorpion ...
W sumie dziadek tez skorpionem był ... ale to najwspanialszy człowiek jakiego znam... też wytrącić go z równowagi nie dało sie ... nawet jak siostra na dom wlazła zleciała i łape złamała

Bo sa rozni ludzie.
I znak znaczy w gruncie rzeczy niewiele.
bardziej ma znaczenie to z jakiego ktos jest domu.
I genetyka-co dziedziczy po dziadkach.
ma to znaczenie,wbrew pozorom.
Bo sporo sie przekazuje.


Kiedys nie rozumialem dlaczego starsi pytaja  o dom moich kolegow,znajomych.
Teraz juz wiem czemu tak robili.

Offline

 

#18 2010-05-05 13:31:22

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Horoskopy

hehe a ja jestem skorpionem

Kalkulacja astrologiczna dla:

Płeć: Mężczyzna
Data urodzenia: 14.11.1982
Godzina urodzenia: 23:07
Strefa czasowa: CET

W Twoim horoskopie:

    * Słońce  jest w znaku Skorpiona.
    * Księżyc  jest w znaku Skorpiona.
    * Merkury  jest w znaku Skorpiona.
    * Wenus  jest w znaku Skorpiona.
    * Mars  jest w znaku Koziorożca.
    * Jowisz  jest w znaku Skorpiona.
    * Saturn  jest w znaku Wagi.
    * Uran  jest w znaku Strzelca.
    * Neptun  jest w znaku Strzelca.
    * Pluton  jest w znaku Wagi.


Wstępnie można przyjąć, że jesteś:

- w 70 % spod znaku
  Skorpiona

- w 15 % spod znaku
  Koziorożca

- w 9 % spod znaku
  Wagi

- w 6 % spod znaku
  Strzelca


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#19 2010-05-05 13:51:16

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Horoskopy

* Słońce  jest w znaku Wagi.
    * Księżyc  jest w znaku Wodnika.
    * Merkury  jest w znaku Skorpiona.
    * Wenus  jest w znaku Panny.
    * Mars  jest w znaku Skorpiona.
    * Jowisz  jest w znaku Panny.
    * Saturn  jest w znaku Wodnika.
    * Uran  jest w znaku Koziorożca.
    * Neptun  jest w znaku Koziorożca.
    * Pluton  jest w znaku Skorpiona.


Wstępnie można przyjąć, że jesteś:

- w 28 % spod znaku
  Wodnika

- w 24 % spod znaku
  Skorpiona

- w 23 % spod znaku
  Panny

- w 18 % spod znaku
  Wagi

- w 7 % spod znaku
  Koziorożca

Offline

 

#20 2010-05-06 11:02:52

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Horoskopy

SKORPION:

Skorpion
24.10 - 22.11

Główne cechy charakteru: tajemniczość, silna wola, ambicja, indywidualizm.
Twoje wady: krytycyzm, zamykanie się w sobie, mściwość, nadmierna zazdrość o partnera.
Planeta opiekuńcza: Pluton
Żywioł: Woda
Najlepsi partnerzy: Rak, Ryby, Strzelec.

Skorpion to tajemnicza osoba. Ludzie spod tego znaku często mają bardzo skomplikowane natury, zmienne charaktery, są pełne sprzeczności. Cechuje ich pewność siebie, pomysłowość, pasja, ambicja. Skorpion wysoko mierzy, dąży do zaspokojenia swoich ambicji uparcie, wytrwale i jest w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć swoje cele. Skorpion jest uważany za kontrowersyjny, wręcz dziwny znak zodiaku. Ludzie Skorpiony są nieprzewidywalni, chodzą własnymi ścieżkami, nie słuchają rad innych, ważne decyzje podejmują samodzielnie. Indywidualiści, silne osobowości, jednakże o bardzo zawiłym charakterze. Skorpiony nie lubią się zwierzać, są niesamowicie skryte, potrafią zaskakiwać, ich nieobliczalność czasami przeraża. Okazywanie uczuć przychodzi Skorpionowi z wielkim trudem. Ma on duży temperament seksualny, ta sfera życia jest dla niego ogromnie ważna. Skorpiony lubią zaspokajać swoje potrzeby cielesne, dobrze zjeść i zabawić się. W uczuciach jest powściągliwy, ciężko go zrozumieć, jednak jak już się naprawdę zakocha, to jest oddany i czuły, gotowy do poświęceń. Osoby w tym znaku są bardzo zazdrosne o partnera, co może być trudne do zniesienia dla tej drugiej osoby. Skorpion nie wybacza doznanych krzywd, jest bardzo pamiętliwy, wymagający, krytyczny, często się dąsa, milknie i ciężko go wtedy rozgryźć, bo Skorpiony są raczej oszczędne w słowach. Gdy trzeba, to walczy zacięcie i nie odpuści, póki nie uzyska tego, czego pragnie. Nie znosi kontroli, podporządkowania, ma cechy przywódcze, wrodzony magnetyzm i siła osobowości sprawiają, że ludzie słuchają jego poleceń.

Szczęśliwy dzień - czwartek, liczba - dziewięć, kolor - czerwony, kamienie - koral, karbunkuł i akwamaryn.
Znak żeński, jesienny. Żywioł - woda. Władca - Pluton i Mars.

Skorpion to najsilniejszy ze wszystkich znaków zodiaku posiadający jednocześnie najtrudniejszy charakter. Skorpion cierpi na nadmiar energii życiowej. Uzewnętrznia się to w jego wielkim dynamizmie, aktywności, sile ducha i charakteru. Działa z pasją i odwagą, ma nieustanną chęć działania. Zmaga się z życiem i uwielbia to. Jego żywioł to pokonywanie trudności. Swemu patronowi, Marsowi, zawdzięcza wojowniczość i agresywność. Jego przeżycia są zawsze skrajne, reakcje - gwałtowne. Cokolwiek robi, robi
z namiętnością. Bystry i dociekliwy, ma ogromną intuicję. Przebiegły. Praca pochłania go całkowicie, wykonuje ją z pasją i wytrwale zmierza do celu - nie dla sławy ani kariery, lecz z autentycznego pragnienia działania. Bywa dobrym lekarzem, żołnierzem, naukowcem. Miewa zdolności artystyczne i literackie. Jest wspaniałym psychologiem. Mimo swego egocentryzmu i dumy, Skorpion jest bardzo przywiązany do przyjaciół i potrafi im pomagać w potrzebie. W towarzystwie słynie z ciętego języka i autorytatywności. Niestety, Skorpion jest podejrzliwy i nieufny, bardzo pamiętliwy i pesymistycznie nastawiony do życia. Często - mściwy. Zdarza się też typ negatywny o tak brzydkich cechach jak złośliwość, chytrość, despotyzm oraz skłonności do tyraństwa i okrucieństwa. Jednak, zły czy dobry, Skorpion nigdy nie jest nudny.

W miłości namiętny i zachłanny. Posiada silnie rozwinięty seksualizm i trudno wytłumaczalny magnetyzm. Kieruje się wyłącznie emocją. Współżycie z nim jest trudne - jest humorzasty i zazdrosny, lubi dominować. Biada temu, kto go zrani. Skorpiony są zwykle bardzo atrakcyjne i pociągające. Ich uczucie bywa silne, głębokie i trwałe. Nie interesują się błahymi flirtami "romansami za grosz". Ich życie erotyczne zaczyna się zwykle wcześnie i trwa długo.

Skorpion jest z natury partnerem konfliktowym, ale jednocześnie fascynującym. Najlepiej układają się jego związki z Bykiem i Lwem (po wzajemnym przystosowaniu się). Szansę powodzenia ma także z Bliźniętami, Rakiem, Panną i Wagą. Z innym Skorpionem może mu być albo bardzo dobrze, albo bardzo źle. Zdecydowanie mniej dobre dla Skorpiona są Strzelec, Wodnik i Ryby. Z Baranem natomiast czeka go tylko wojna.

Dzieci-Skorpiony są inteligentne i bystre, bardzo zdolne i chłonne, ale trudne do wychowania, nieposłuszne i krnąbrne. Są nadmiernie ruchliwe i żywe.

Skorpion powinien kształtować w sobie opanowanie i trzeźwość myśli, a także starać się wyzbyć egoizmu i chęci panowania.

Dla Skorpiona szczególnie ważny w diecie jest siarczan wapnia, którego niedobór powoduje nieżyty, choroby płuc, wrzody oraz schorzenia wątroby i nerek. Sól ta występuje obficie w produktach podanych dla Raka, które powinien często jadać także
i Skorpion.

Skorpion to znak Wodny o jakości stałej. Jego tradycyjnym opiekunem planetarnym jest planeta Mars, a we współczesnej astrologii uważa się również, że rządzi nim Pluton. Mars daje Skorpionowi siłę, która pozwala mu łatwo stawać twarzą w twarz z niebezpieczeństwem. Pluton jest źródłem tajemniczości, skomplikowanego wnętrza, szczególnie na płaszczyźnie emocjonalnej związanej z żywiołem Wody. Z tajemniczością i zamiłowaniem do magii i mistycyzmu związana jest często chęć posiadania mocy, władzy i kontroli. Starożytni mędrcy mówili, że Baran, którym również rządzi planeta Mars wyraża to co w naturze Marsa widoczne i co dzieje się za dnia. Skorpion natomiast to nocna, ukryta natura tej planety. W przeciwieństwie do poprzedzającej Skorpiona na kole zodiakalnym Wagi, która potrafi konflikty łagodzić i jest dobrym mediatorem, Skorpion poszukuje napięć i konfliktów, bywa nawet, że sam je inicjuje. Ma silne wyczucie rzeczywistości i preferuje gorzką prawdę ponad piękne kłamstwo. Skorpiona charakteryzuje bardzo dobra intuicja, która pozwala na wydobycie prawdy z każdego i w każdej sytuacji.

Działanie tego znaku bardzo zależy od obecnych w nim planet. Przykładowo obecność Urana w Skorpionie jest źródłem tendencji do gwałtownych wybuchów emocjonalnych i porywczego usposobienia oraz skłonności do poszukiwania ukrytego znaczenia wydarzeń co niejednokrotnie prowadzi do wyznawania spiskowych teorii dziejów. Natomiast Księżyc w Skorpionie daje między innymi dar wnikliwej introspekcji i dobrą znajomość psychologii.

Sposób oddziaływania energii tego znaku przypomina zachowanie jego żywiołu, którym jest Woda - ma wielką, niepowstrzymaną siłę i potrafi znaleźć i przeniknąć przez najmniejsze szpary.

Wśród cechy pozytywnych tego znaku są odwaga, energiczność, intuicja, wyczucie do szczegółów, inteligencja, umiejętność planowania, pomysłowść i dociekliwość.

Cechy negatywne tego znaku to skrytość, nieufność, konfliktowość, brak skrupułów, podejrzliwość, apodyktyczność, mściwość i pamiętliwość.

To które cechy związane z tym znakiem wystąpią zależy od rozkładu Słońca, Księżyca i planet w tym i innych znakach oraz od ich aspektów.


Z tych opisów wynika iż jakimś socjopatą jestem

NIECH ŻYJĄ SKORPIONY:

http://www.rhayader.art.pl/obrazki/symbols_scorpio.jpg


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#21 2010-05-06 19:00:35

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Horoskopy

LUbie skorpiony.
Moj ojciec byl z 8 listopada.
Znalem tylko 1 osobe lepsza od niego - jego siostre.
najlepszy czlowiek pod sloncem.


PS.
Zapomnialem,ze juz to pisalem,ale pochwal nigdy nie za duzo 

Pochwal dla innych.

I to tez dowodzi,ze nie sklamalem za pierwszym razem,haha

Ostatnio edytowany przez Janek (2010-05-06 19:06:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mfo prezentacja kawaly o siatkowce serce hipertoniczne pws pdg płakowice wietrznik