Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


  • Index
  •  » Nowinki
  •  » Sztangistka urodziła w czasie treningu

#1 2010-04-29 10:11:36

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Sztangistka urodziła w czasie treningu

Chilijska sztangistka poczuła się źle podczas treningu. Wezwano doktora i okazało się, że właśnie zaczyna rodzić. Kompletnie ją to zaskoczyło, bo nie wiedziała, że jest w ciąży! Tę niewiarygodną historię opisują już media na całym świecie.

Mieszkająca w Sao Paulo Elizabeth Poblete, 22-letnia sztangistka i członkini chilijskiej reprezentacji olimpijskiej, podczas treningu nagle bardzo źle się poczuła. Wezwano lekarza i okazało się, że kobieta właśnie zaczyna rodzić. Najbardziej szokujące było jednak to, że sama nie wiedziała, że w ogóle była w ciąży! Jak powiedział jej trener Horacio Reis:

    To dla mnie kompletne zaskoczenie. Tydzień temu sędziowałem na zawodach w Chile i ona brała w nich udział. Na zawodach wszystko poszło dobrze. Widziałem, że to duża dziewczyna, okrągła i silna. To wszystko, co zauważyłem.

Jak wyliczyli lekarze, Elizabeth Poblete była w szóstym miesiącu ciąży. Chłopiec, którego nazwała Eric Jose, ważył po urodzeniu 1,15 kg. Choć trudno w to uwierzyć, kobieta faktycznie mogła nie wiedzieć o swojej ciąży. Sportsmenki często tracą miesiączki na wiele miesięcy, kiedy intensywnie trenują. W tym konkretnym przypadku nie była też niepokojąca zmiana wagi: Poblete starała się przytyć, by startować w zawodach w kategorii powyżej 85 kg.

Offline

 

#2 2010-04-29 12:41:06

nadia1.75

Moderator

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 476

Re: Sztangistka urodziła w czasie treningu

Zdarza się że niekiedy kobiety nie wiedzą że są w ciąży,moja znajoma dowiedziała się w 7 miesiącu ,nie do uwierzenia ,a jednak

Offline

 

#3 2010-04-29 14:16:35

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Sztangistka urodziła w czasie treningu

moja mama się dowiedziała w  połowie 4 miesiaca ciaży ja tydzien po zobaczyłam leki ale skrzętnie przede mna ukrywali tą o to wiadomość  powiedzieli mi jak mama była w niecałym 6 miesiącu.
Ale do 6 wszystcy wspaniale udawali...
ja udawalam że nic nie wiem oni ze nic się nie dzieje... hi

Offline

 

#4 2010-04-30 13:04:16

nadia1.75

Moderator

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 476

Re: Sztangistka urodziła w czasie treningu

Offline

 
  • Index
  •  » Nowinki
  •  » Sztangistka urodziła w czasie treningu

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mafiathecityoflostheaven.pun.pl www.ko.pun.pl www.motoryslask.pun.pl www.gv.pun.pl www.lubanskiefakty.pun.pl