Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#1 2010-04-27 20:38:09

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

No właśnie coraz częsciej słyszymy o znieczulicy o matkach, ojcach zabijających swe dzieci o porzucaniu dzieci na półkach sklepowych czy w parku o skatowaniu dziecka
Coraz więcej związków się rozpada coraz więcej rozwodów zdrad...
Patologia zaczyna być normą Moje  dosyć filozoficzne pytanie brzmi "Dlaczego? "

Offline

 

#2 2010-04-27 20:46:09

nadia1.75

Moderator

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 476

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

Uważam że ludziom się w d.....ach przewraca,zadobrze mają......

Offline

 

#3 2010-04-27 20:54:07

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

Ja już sama nie wiem ... za czasów komuny czy wojny nie było takich rzeczy... A teraz?

Offline

 

#4 2010-04-27 20:59:47

 el colgado

Moderator

8021232
Zarejestrowany: 2010-02-06
Posty: 1222

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

Może i było, ale nie było o tym słychać. Dzisiaj media są dużo bardziej rozpowszechnione i chętnie przekazują każdą szokującą informację.


If a human disagrees with you, let him live. In a hundred billion galaxies, you will not find another.

Offline

 

#5 2010-04-27 21:04:23

nadia1.75

Moderator

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 476

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

a pozatym przedtem ludzie wszystkie brudy prali w zaciszu swojego domu ,a teraz byle się sprzedało,a może przez to będzie sławna .

Offline

 

#6 2010-04-27 21:13:25

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

może i tak ale przecież jest tyle instytucji... dziecka można sie zrzec przecież tyle małżeństw dzieci mieć nie może i nawet zapłacą za adopcje ze wskazaniem...
No mówcie co chcecie ale dam sobie głowe uciać że rozwodów kiedyś mniej było ...

Offline

 

#7 2010-04-27 21:29:32

nadia1.75

Moderator

Zarejestrowany: 2010-04-15
Posty: 476

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

Kim Kolwiek napisał:

może i tak ale przecież jest tyle instytucji... dziecka można sie zrzec przecież tyle małżeństw dzieci mieć nie może i nawet zapłacą za adopcje ze wskazaniem...
No mówcie co chcecie ale dam sobie głowe uciać że rozwodów kiedyś mniej było ...

Oczywiscie że było mniej ,a teraz ,teraz to tak działa polityka prorodzinna ,jak się rozwiedziesz to dostaniesz więcej pieniędzy,dodatków bo jesteś samotną matką,twoje dziecko dostanie się bez problemów do przedszkola....tylko powiedzcie mi czy naprawde warto?Czy warto dla chciwości rozbijać rodzine?Gdzie ta przysięga małżenska.....''....oraz to że cię nieopuszcze aż do śmierci....''samo nasuwa się na myśl ...że cię nieopuszcze aż do momentu pojawienia się korzyści np,majątkowej....''

Offline

 

#8 2010-04-27 21:35:17

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

Macie racje,tak wlasnie jest.
Nie wiem co jest powodem.
Chyba to co Nadiu napisalas,ze sie ludziom w dupach przewraca

Cos w tym jest.

Offline

 

#9 2010-05-06 11:07:02

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

Bo dzisiaj nie ma autorytetów. Bycie samotnym jest opłacalne


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#10 2014-11-21 13:04:21

płotka

Bobas

Zarejestrowany: 2014-08-17
Posty: 11

Re: Współczesna rodzina- jaka jest a jaka być powinna?

Wychowanie bezstresowe i podważanie wszystkich autorytetów łącznie z kościołem i władzami państwowymi prowadzi w prostej linii do zdziczenia i egoizmu. Partia wybrańców kościoła ma największy stopień rozwodników i egoistów którzy żyją tylko dla siebie. Postawa pijaka któremu się nie chce chodzić do pracy i uczciwie pracować to typowy wzorzec patriotyczno-narodowy. Na przykład ten co wczoraj okupował PKW, a wcześniej zabłysną z szarpaniem się z policją pod jedną z knajp. Ten facet to typowy samiec alfa. Znamy takich wielu. Znienawidzona komuna mimo wszystko dawała wzorce rodzinne. W domach była miłość, a nie zawiść i nienawiść. Dzieci uczono by pomagali najsłabszym i schorowanym. Było łatwiej byliśmy my i oni. Nasz dom był naszą twierdzą. Dziś sąsiad z zazdrości i nienawiści do sąsiada może zrobić bezkarnie wszystko. Spalić mu samochód, otruć psa,  wybić szyby, podpalić dom, zabić córkę. Zresztą robi to i ojciec czy matka, konkubent, przygodny przyjaciel. Wystarczy posłuchać przywódców partii, którzy namawiają do anarchii. Dziecko tłumaczy się "leżał kamień to mnie podkusił i rzuciłem", jego przywódca odpowiada napadli na nas to teraz pomożemy im finansowo.
Domy.
Kiedyś ostoją domu była kobieta, a mąż zajmował się zarabianiem pieniędzy.  Komuna pokazała że jeżeli chcemy mieć normalny dom to muszą pracować wszyscy, bo płace były głodowe. Teraz to nie gender każe kobietom pracować, tylko mąż który pije. Chce być niezależna to musi pracować. Domy wielopokoleniowe to ciągłe awantury. mamusia broni pijącego synalka, a pracującej żonie zarzuca łajdactwo. Nad tym łapę trzyma ksiądz który każe kobiecie pracować i siedzieć cicho. Oczywiście dziecko wyciąga na wyjazdy dla ministrantów. Opisuje znane mi domy na Podkarpaciu. Ostoi życia rodzinnego. Sprawdźcie ile tam sierot rodziców, którzy wyemigrowali. Na początku mówili że za pracą, teraz już zapomnieli po co...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gv.pun.pl www.lubanskiefakty.pun.pl www.mafiathecityoflostheaven.pun.pl www.naszefantasy.pun.pl www.ko.pun.pl