Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#61 2010-04-26 18:49:16

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

El spokojnie


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#62 2010-04-26 18:53:30

 Hendoslaw

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 2019

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

Reasumując daną sytuacje. Był to test. I po sprawdzeniu nie będe wprowadzał danej poprawki dla 3 osób. Niestety, ale grono adminów nie zbanuje wszystkich użytkowników. Obrażeni mogą odejść. Choć tak naprawde na początku ta sprawa nie została rozwiązana i dobrem było to przedyskutować. Przepraszam tych co na mnie liczyli, ale niestety wygrało głosowanie.


Jeśli nie wiesz co robisz - Nie rób tego!

Offline

 

#63 2010-04-26 19:01:26

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

Dobra koniec z tym
Ja już mam dosyć ... zakałdałam to forum z ideą spokoju przytulnego miejsca gdzie każdy bedzie się mógł wypowiedzieć... Z tego co ja zrozumiałąm wtedy i co miałam na myśli obiecując Tobie Janku to fakt że to forum ma być patriotyczne a nie prawicowe, w ogóle nie widzę siebie w roli administratora forum prawicowego... Ja mam poglady centrowe i chyba póki co tak pozostanie... Mam 18 lat moje poglądy sie kształtują dopiero dlatego chce słuchać obu stron dyskusji a nie tylko dlaczego prawica ma rację. Zresztą z takimi poglądami ciężko być adminem forum prawicowego bo wiem ze prędzej czy później sama siebie musiałabym zbanowac...
Janku jesli Cię uraziłam jeśli uwazasz że słowa nie dotrzymałam to najmocniej Cię przepraszam, wszak baba płec zdradziecka... jestem tu administratorem - załorzycielem i stawiam veto Hendowej ustawie. Już mam dosyć tych niepotrzebnych dyskusji, bardzo długo zwlekałam z wydaniem swojej opini a zarazem decyzji ale zrozumiałam że to się nie skończy. Mam nadzieje ze przez moją decyzję nie rzucą się wszyscy do ucieczki. Cóż mi zostało napisać ? Przepraszam za zamieszanie mam nadzieje ze nie przestaniecie nas odwiedzać Krakruk Janek nadal na was liczę.
Mogę zagwarantowac ze propagowanie nawoływanie do treści socjalistycznych nazistowskich oraz pogladów antypaństwowych będzie tępione - ban bez ostrzeżeń

Życze miłych dyskusji
Kim Kolwiek

Offline

 

#64 2010-04-26 19:18:58

 krakruk

Moderator

Skąd: Krakow
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1340
WWW

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

Niech będzie.


Śląsk to POLSKA!
Kosovo je SRBIJA!

Offline

 

#65 2010-04-26 19:52:11

 ambrozy

Licealista

Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 718

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

Zastanawiam się co napisać ...
Nie wiem Kim, nie powinnaś przepraszać ale zdecydować na początku, tak jak napisałem (dostępne tylko ... itd), dyskusja przydała się, tylko czuję się trochę obity, jako ktoś kto ma lewicowe poglądy zrównany jestem prawie ze zdrajcą, to trochę przykre, że nie potrafimy w sposób normalny wymieniać się poglądami. Bo przecież w ramach rewanżu mogłem przykleić parę łatek do postaw prawicowych, ale tego nie uczyniłem bo szanuję swoich interlokutorów.

Krakruk, dzięki w życiu ważne jest coś więcej niż my sami i nasze ego, mimo wyrazistych poglądów potrafisz odnaleźć właściwe słowa

Janku przecież tak pięknie jest się różnić, przecież pamiętasz sam jak rzucałeś kamieniami przeciwko tym którzy kazali nam być "takimi samymi" 

Do adminów: decyzje jeżeli mają być przedyskutowane albo jeszcze lepiej przegłosowane wymagają wcześniejszego przygotowania.
Nie wiem ile osób poczuło się podobnie do mnie, nie ma to znaczenia, na dziś jest mi po prostu po ludzku przykro
Pozdrawiam Wszystkich Wolnomyślicieli.

Offline

 

#66 2010-04-26 19:58:42

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

a któż Cię porównal do zdrajcy ?
Ambrozy to jest tak... Ja bardzo nie lubie podejmowac "męskich decyzji" czyli albo tak albo siak byle zdecydowanie... Admini czekali na mój ruch bo to ja założyłam to forum a przyznam się szczerze ze przez ostatnie kilka dni ostatnią rzeczą o jakiej myślałam był profil tego forum...
Przepraszam Cię bardzo jesli poczułeś się dotkniety ale równocześnie prosze o wyrozumiałość
Nie gniewaj się na mnie

Offline

 

#67 2010-04-26 20:06:43

 Hendoslaw

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 2019

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

ambrozy napisał:

No to ja czegoś nie rozumiem
Albo jest się adminem i decyduje się albo nie, czy gdybym ja napisał że: bez zębów na przedzie nie przyjmujemy to ty jako admin od razu wprowadzasz zmiany w regulaminie?

Zawsze możesz taką propozycje wprowadzić w kategori regulamin. Jeżeli się na to reszta zgodzi to ma szanse twoja propozycja przejść.


Jeśli nie wiesz co robisz - Nie rób tego!

Offline

 

#68 2010-04-26 20:12:34

 krakruk

Moderator

Skąd: Krakow
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1340
WWW

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

ambrozy napisał:

Zastanawiam się co napisać ...
Nie wiem Kim, nie powinnaś przepraszać ale zdecydować na początku, tak jak napisałem (dostępne tylko ... itd), dyskusja przydała się, tylko czuję się trochę obity, jako ktoś kto ma lewicowe poglądy zrównany jestem prawie ze zdrajcą, to trochę przykre, że nie potrafimy w sposób normalny wymieniać się poglądami. Bo przecież w ramach rewanżu mogłem przykleić parę łatek do postaw prawicowych, ale tego nie uczyniłem bo szanuję swoich interlokutorów.

Krakruk, dzięki w życiu ważne jest coś więcej niż my sami i nasze ego, mimo wyrazistych poglądów potrafisz odnaleźć właściwe słowa

Janku przecież tak pięknie jest się różnić, przecież pamiętasz sam jak rzucałeś kamieniami przeciwko tym którzy kazali nam być "takimi samymi" 

Do adminów: decyzje jeżeli mają być przedyskutowane albo jeszcze lepiej przegłosowane wymagają wcześniejszego przygotowania.
Nie wiem ile osób poczuło się podobnie do mnie, nie ma to znaczenia, na dziś jest mi po prostu po ludzku przykro
Pozdrawiam Wszystkich Wolnomyślicieli.

To nawet Ambroży nie chodzi o lewicowe poglądy, bardziej o epitety pod adresem userów o prawicowych poglądach. Była sprzeczka kiedy jeszcze Ciebie tu nie było i zostaliśmy zwyzywani od nazistów, a porównani do hitlera. I jestem pewien że Jankowi chodziło tylko o to.


Śląsk to POLSKA!
Kosovo je SRBIJA!

Offline

 

#69 2010-04-26 20:16:10

 ambrozy

Licealista

Zarejestrowany: 2010-04-16
Posty: 718

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

Nie należę do ludzi  obrażalskich, jeżeli poczytasz co się sądzi o lewicowości (cofnij się kilka postów dalej) nie konkretnie o mnie, ale moje poglądy to ja.
Tutaj nie potrzeba męskich decyzji tylko delikatne podejście do sprawy, bez emocji, a nie od razu won z lewizną kto propaguje ten ... itd
Kim jeżeli poczułaś się urażona to przepraszam.
Starałem się w sposób .. hm spokojny unaocznić, że dobrze jest się różnić, ale jeżeli zdecydujecie, że będzie to prawicowe forum to też nie ma sprawy odejdę bez awantur, to Wy (Ty) tu decydujecie, ale jeżeli ma to być Nasze forum to takie decyzje warto przedyskutować. Może pytania na PW i wtedy niech decyduje większość? No nie wiem jestem tylko Userem, ale starałem się włączać w rozwój forum swoimi postami.

Kim nie gniewam się na dziewczyny, kobiety, uśmiechu i pogody ducha życzę. No i do książek zaraz matura!

Offline

 

#70 2010-04-26 20:30:47

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

krakruk napisał:

ambrozy napisał:

Zastanawiam się co napisać ...
Nie wiem Kim, nie powinnaś przepraszać ale zdecydować na początku, tak jak napisałem (dostępne tylko ... itd), dyskusja przydała się, tylko czuję się trochę obity, jako ktoś kto ma lewicowe poglądy zrównany jestem prawie ze zdrajcą, to trochę przykre, że nie potrafimy w sposób normalny wymieniać się poglądami. Bo przecież w ramach rewanżu mogłem przykleić parę łatek do postaw prawicowych, ale tego nie uczyniłem bo szanuję swoich interlokutorów.

Krakruk, dzięki w życiu ważne jest coś więcej niż my sami i nasze ego, mimo wyrazistych poglądów potrafisz odnaleźć właściwe słowa

Janku przecież tak pięknie jest się różnić, przecież pamiętasz sam jak rzucałeś kamieniami przeciwko tym którzy kazali nam być "takimi samymi" 

Do adminów: decyzje jeżeli mają być przedyskutowane albo jeszcze lepiej przegłosowane wymagają wcześniejszego przygotowania.
Nie wiem ile osób poczuło się podobnie do mnie, nie ma to znaczenia, na dziś jest mi po prostu po ludzku przykro
Pozdrawiam Wszystkich Wolnomyślicieli.

To nawet Ambroży nie chodzi o lewicowe poglądy, bardziej o epitety pod adresem userów o prawicowych poglądach. Była sprzeczka kiedy jeszcze Ciebie tu nie było i zostaliśmy zwyzywani od nazistów, a porównani do hitlera. I jestem pewien że Jankowi chodziło tylko o to.

Co nie przeszkadza, ze lewice porownuje sie do stalina i komunizmu i kółko się zamyka


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#71 2010-04-26 20:36:22

 krakruk

Moderator

Skąd: Krakow
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1340
WWW

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

KONFuCIUX napisał:

Co nie przeszkadza, ze lewice porownuje sie do stalina i komunizmu i kółko się zamyka

Tak tylko jeżeli już to hitler też był lewicowcem.
A tą lewice którą tak porównują to chyba tylko postkomune...


Śląsk to POLSKA!
Kosovo je SRBIJA!

Offline

 

#72 2010-04-26 20:44:48

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

co nie zmienia faktu, ze wg mnie poglady prawicowe jak i lewicowe o ile nie szargaja dobrego imienia polski mile sa tu widziane.

Dobre imie polski to nie tylko mowienie o naszym kraju w superlatywach ale i mowienie o tym co bylo zle w naszej historii i akceptowanie tego a nie zamaitanie pod dywan


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#73 2010-04-26 21:00:22

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

dobrze skończmy już z tym bo ja oszaleje z wami ... lewica prawica przeciez teraz to jest ch.olernie nieaktualne

Offline

 

#74 2010-04-26 21:47:48

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

Nie pisalem NIC od samego poczatku.

Celowo.

Traz sami widziecie:
Wlasnie do tego rpowadzi demokracja.

Chce ktos zrobic cos .
Inni mu to rozmyja i spieprza.

takie zycie.

Dlatego wlasnie demokracja jest to dupy.

Nieskutecznosc.


Jak napisalem - chcesz kure, wychodzi pies 

I tyle na ten temat.


PS.
Nie mam nic przeciw,zeby bylo to forum centrowe.
Ale ten temat dobitnie swiadczy o nie dzialaniu dupokracji.

Offline

 

#75 2010-04-26 21:58:25

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Forum patriotyczne z ukierunkowaniem na prawicowość.

Tak dlatego wiec temat zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.angelsclan.pun.pl www.lp-gfans.pun.pl www.magiawyobrazni.pun.pl www.atom-scans.pun.pl www.deicide-online.pun.pl