Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#1 2010-02-09 17:59:12

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Sprzedam dziewictwo...

...sztuczne. I szczególnie muzułmankom - na szczęście.

Chiński handlowiec wpadł na pomysł stworzenia nowego rynku na Bliskim Wschodzie – mianowicie sprzedaży sztucznych błon dziewiczych, tryskających równie sztuczną krwią przy rozerwaniu. Bulwersujące? Skądże znowu: w krajach muzułmańskich do czystości przyszłej żony przywiązuje się ogromną wagę, tak dużą, że za odkrycie u panny młodej jej przedślubnych skoków w bok konserwatywny mąż może ją bez konsekwencji wyrzucić z domu, unieważniając przy okazji ślub, albo w ostateczności zabić – też bez żadnych prawnych skutków. I nieważne, że panna młoda mogła być ofiarą gwałtu – musi być „czysta”, a więc krwawić podczas nocy poślubnej.

Offline

 

#2 2010-02-12 20:09:16

Dud3k

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 124

Re: Sprzedam dziewictwo...

To troche chore..


zrozumiałe jest to, że każdy chce dziewicę.. ale np ja jeżdzę używanym motocyklem i jakoś nie narzekam.. dlaczeko taki arab by nie mógł.. każdy chce nówkę nieśmiganą..


po za tym oni przywiązują większą wagę do ich błon niż do ich samych'

kobiety tam nie mają szacunku mężczyzn..

niedawno zgwalcona kobieta dostala chloste.. za darmo.. na oczach ludzi.. żałosne


Lubię placki!

Offline

 

#3 2010-02-12 20:21:13

Snajper

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 113

Re: Sprzedam dziewictwo...

Błony półksięzycowate a szczególnie pólksięzycowate brzeżne w czasie perwszego stosunku umozliwiają penetrację, a nie dają efektu  krwawienia ( około 15% kobiet) . Niedouczeni i ograniczeni własną religią mężczyźni zapewne są przekonani, że ich żony były "nieczyste"     . Jak dla mnie muzułmanie są dziwni. Ja osobiście preferowałem dziewice   , ale doprowadzenie dziewictwa do rangi religijnego i obyczajowego sakrum jest równie niezdrowe jak seks grupowy (patrząc na drugą stronę problemu).

Offline

 

#4 2010-03-08 11:27:43

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Sprzedam dziewictwo...

a mi tam srednio zalezy na dziewictwie.


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chinaphones.pun.pl www.warr.pun.pl www.sojuszgso.pun.pl www.yaoiplay.pun.pl www.ryl2.pun.pl