Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#31 2010-02-15 11:50:48

 maqdzia

Licealista

Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 809

Re: Studia

co myslisz o moim pomysle? przeszlo bez echa

Offline

 

#32 2010-02-15 12:55:29

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Studia

maqdzia napisał:

nauczycielka? terapia psychopedagogiczna? pedagog?
trzymam kciuki

hmm chyba nie jestem zbyt pewna siebie jeśli chodzi o nauczycielkę a z działu psychologi to chyba najbliżej mi do seksuologa... pedagog w zasadzie nic nie moze ...

Offline

 

#33 2010-02-15 19:04:57

janiob

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 70

Re: Studia

Kim wyrażę swoją opinię co do problemu prze jakim stajesz.

Uwazam , że sama musisz podjąć decyzję co do kierunku studiów w porozumieniu z rodzicami , najblizszą rodziną .Oni powinni Ci najlepiej doradzić , bo najlepiej Cie znają , a niekiedy mogą pomóc.

Jesteś humanistka , czy wolisz , czujesz się lepiej w przedmiotach ścisłych.Z tego co się zorientowałem to pierwsze jest Ci blizsze. Jeśli masz jakieś braki np. w przedmiotach ścisłych to na studiach ich nie nadrobisz , nie będzie czasu.

W jak duzym miescie mieszkasz ? Najlepiej , najtaniej studiować w miesjscu zamieszkania.Obecnie tyle filii różnych kierunków napowstawało nawet w miastach do 100 tyś. ludności.

Kim , a od czego jest internet.......

http://www.jakiestudia.ovh.org/

Janusz


Dni mnie oszukały, znienacka w lata się zmieniały.

http://img211.imageshack.us/img211/9402/b51375c0e6224b555de509a.jpg

Offline

 

#34 2010-02-15 19:19:09

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Studia

Janusz... rodzice mnie nie znają w ogóle to ludzie z którymi ja mieszkam nic więcej... gwarantuje ci ze wy mnie znacie lepiej ...
Co do studiowania w moim miescie to chodzi o to ze ja nie chce i nie moge tu zostać ja chce wyjechac jak najdalej stad dłuzej tu nie wytrzymam od 6 lat odliczam te dni kiedy wyjade na studia... Z przedmiotów ścisłych jestem noga więc to odpada liczyłam na odpowiedzi na co warto isc z bloku humanistycznego po jakich studiach łatwiej dostać prace po których jest to praktycznie nie możliwe ...pytalam bo wiem ze dużo młodych ludzi tu pisze... są w temacie dużo osób jeszcze studiuje i ma jakies sostrzeżenia a decyzje niestety musze podjać sama... bo z moimi rodzicami to rozmowa jest taka
wiedza że nienawidze przedmiotów scisłych i jestem noga z chemi czy fizyki
pytam sie ojca co mi radzi a on "idz na lekarza" na co ja ze nie nawidze chemi fizyki a na to ojciec to idz na projektowanie mostów! Tato ja nie nawidze fizyki ... to na weterynarie idz
i tak jest w koło ... dlatego pytam was...

Offline

 

#35 2010-02-15 20:08:00

janiob

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 70

Re: Studia

To rzeczywiście nie masz lekko.

Trochę ząrtem trochę serio , co byś powiedziała na to czyli kierunek rehabilitacja. I tu dwa kierunki , łatwiejszy przy akademiach wychowania fizycznego i trudniejszy przy uczekniach medycznych.W przyszłosci perspektywa otwarcia własnego interesu.....

http://kierunkistudiow.pl/fizjoterapia - poczytaj na ten temat.

Przypomniało mi się , że kiedy we wczesnej młodości , w latach szkolnych , gdy uprawiałem pewnien rodzaj sportu , bardzo popularny w moim miescie , doznałem kontuzji barku i "leczyła" mnie , masowała , rehabilitowała piękna , zgrabna dziewczyna.Bylo miło i przyjemnie , na tyle , że jeszcze to pamiętam.

Głowa do góry Kim , Ty masz warunki - Janusz


Dni mnie oszukały, znienacka w lata się zmieniały.

http://img211.imageshack.us/img211/9402/b51375c0e6224b555de509a.jpg

Offline

 

#36 2010-02-16 10:50:10

 maqdzia

Licealista

Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 809

Re: Studia

no, Kim rehabilitantka ...a psychotrapeuta i pedagog nic nie moze?  czemu?  pomaga dzieciom
a jak u Ciebie z ekonomia, moze idz na bankowosc?

Offline

 

#37 2010-02-16 11:01:07

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Studia

Kim wczesniej napisala,ze interesuje ja:

1.Politologia
2.Psychologia/seksuologia
3.Prawo.

Pytala,co doradzacie Z TYCH TRZECH .

Czyli,o podanie informacji:

-po ktorym z nich najlatwiej znalezc prace
-na ktore najlatwiej sie dostac
-ktory z tych kierunkow najlatwiej skonczy,biorac pod uwage jej czysto humanistyczne ukierunkowanie
-mieszka w Ciechanowie,ale na miejscu nie chce studiowac,wiec odpada wszystko co ma placowki w tym miescie,

Jak znam Kim,chodzilo o tego typu odpowiedzi.
Od ludzi,ktorzy mieli jakas stycznosc z interesujacym ja zagadnieniem - studiuja lub skonczyli wymienione kierunki.

Offline

 

#38 2010-02-16 12:46:25

 Mactavish

Moderator

20554643
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1443

Re: Studia

Z chęcią bym pomógł jednak nie dane było mi ukończyc a nawet zacząc studiów...Na razie...


Wiedz że to bujda
zwykła granda
gdy ci wołają
broń na ramie

Offline

 

#39 2010-02-17 17:01:08

Chrzanos

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 84

Re: Studia

Mam ten sam problem tylko o trochę innym charakterze. ;p Mnie dla odmiany interesuje fizyka i matematyka [z większym naciskiem na to pierwsze]. NIENAWIDZĘ POLSKIEGO, HISTORI I INNYCH HUMANISTYCZNYCH co zapewne widać po postach. ;p Nie wyobrażam sobie innych studiów niż techniczne na Politechnice i najlepiej w Warszawie. Problem w tym co wybrać? Jest tyle kierunków o których nie mamy pojęcia, nie wiemy z czym to jesc i jak rozumieć. W wszelkiego typu informatorach są same informacje:Studenci przygotowywani sa do... Ucza sie... Potrafia zrozumiec...itd' ale nikt nie mówi o tym, czy dany kierunek daje jakies szanse rozwoju i godnego zycia po studiach w jakiejś pracy.

Ktos tam pisał, ze należy się zastanowic co chcemy i lubimy robic... Nie wiem ale jest albo przed tym wyborem albo dawno po... Łatwo mówic... Skąd mamy wiedzieć co chcemy robic? Czy to co lubimy teraz nie znudzi się nam nagle i czy przypuśćmy 4 lata cięzkiej nauki i nieprzespanych nocy nie pójdą na marne? Jakaś patola... Licea itp. a raczej nauczyciele tylko nas strasza jak to jest strasznie na studiach... Może jest ale ich zadanie nie jest spełnione.... Powinni nas przygotowac do wyboru, nakierunkowac ale nic takiego nie robią... Wniosek taki, że polskie szkolnictwo jest do dupy i zamiast rozwijać- uwstecznia...;/

Ostatnio edytowany przez Chrzanos (2010-02-17 17:03:57)

Offline

 

#40 2010-02-21 18:30:49

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Studia

Chrzanos - tak,niestety jest do dupy

Jedyna pewna informacja co i jak moze pochodzic od studenta Polibudy,i to takiego,ktory ostatnio ja skonczyl.
Sprobuj poszukac info na jakims forum dla studentow Polkitechniki.

A przy okazji - moze bys zainteresowal sie budownictwem ladowym?
jest po tym praca,w kilka lat - ze 4 - po skonczeniu studiow mozesz juz zarabiac z 5 kawalkow na reke jako kierownik budowy.
Ma sie satysfakcje z pracy,bo widzisz,jak Twoje dzielo rosnie.
Fizyka i statyka - glownie .
Plus konstrukcje .
Belki,kratownice,konstrukcje sprezone.

Nie wiem czy ten kierunek by Cie interesowal.
A moze wolisz cos jak np. cybernetyka?

Offline

 

#41 2010-02-21 20:19:23

 Varon

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 178

Re: Studia

Ja mam co prawda jeszcze parę lat, ale i tak raczej się na studia nie wybiorę.

Offline

 

#42 2010-02-21 21:37:41

Chrzanos

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 84

Re: Studia

Budownistwo wiąże się chyba ze zbyt dużo odpowiedzialnością i jakoś ogólnie mnie nie pociąga. ;p Myśle o jakiejś energetyce albo tzw. samochodówce. ;p

Offline

 

#43 2010-03-06 13:39:49

Hotaru

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 62

Re: Studia

Kim Kolwiek napisał:

A więc ja mam ogromny problem ... okazało sie ze istnieje w moim przypadku istnieje mozliwość pójścia na studia dzienne i mam ogromną motywację... ale ja nie wiem na co iść ... W jakich zawodach mnie widzicie?
Dla ułatwienia dodam ze zdaje polski rozszerzony Wos rozszerzony Historię rozszerzoną (ale na nią nie liczyłabym po bardzo słabo ją zdam ... ) angielski podstawowy i matematykę podstawową
Studia płatne nie wchodzą w gre ...
Jak macie pomysły to piszcie prosze...

Socjologia

Offline

 

#44 2010-03-08 10:03:31

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Studia

Medycyna


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.redmoondk.pun.pl www.tndw.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.tibiacc.pun.pl www.starozytnirycerze.pun.pl