Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#1 2010-02-07 21:16:08

 Goplaneczka

Bobas

Skąd: nad wisłą
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 76

tanie podróżowanie

podejrzewam, że ten dział ma pełnić rolę podróżniczego...
macie jakieś patenty na tanie podróże?
ja mogę polecić promocje w Ryanair- trzeba mieć konto w odpowiednim banku (nie pamiętam, którym, bo się zmienił na początku 2010) i można kupować bilety bez prowizji. Dzięki ich ofercie można polecieć za 1 euro np do Szwecji lub do Norwegii, albo do Hiszpanii. Minusem jest niewielka liczba połączeń z Polski, ale zawsze można planować podróż np z Berlina- tam otwiera się świat tanich podróży, gdzie za 200zł można dolecieć do serca Turcji lub Maroka(ale to nie ryanairem)
drugi dobry patent to couchsurfing. Dzięki serwisowi, który to ułatwia znaleźć można ludzi, którzy zarówno w Polsce, jak i zagranicą przenocują nas za darmo. Jeśli nie śpieszy się nam w daleki świat- można taki nocleg zaproponować u siebie. Nocowałam 3 razy w ramach tego programu- ludzie są naprawdę bardzo mili.
Kolejny to kupowanie jedzenia i przygotowywanie go samemu.

Wyczynem mojego chłopaka i moim były dwa dni w Paryżu- koszt całkowity (z dojazdem w obu krajach, lotem, noclegiem i wyżywieniem itp) wyniósł 50 euro


http://slubnyblog.blogspot.com/ Blog o ślubnych inspiracjach, przemyśleniach Panny Młodej, sposobach na oszczędzaniu na weselu i wielu innych, ślubno-weselnych wątkach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkarskagrupa.pun.pl www.mistrzowiewf.pun.pl www.chalupnik.pun.pl www.filangur.pun.pl www.scaletuning.pun.pl