Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-02-07 15:04:18

 Lupe

Moderator

1677985
Skąd: woj. łódzkie
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1344

Aparaty cyfrowe vs analogowe

Który rodzaj aparatu jest lepszy? Tradycyjnie czy nowocześnie? Jakie są zalety i wady aparatu analogowego, a jakie cyfrówki?
A jakie wy macie aparaty?


http://dl8.glitter-graphics.net/pub/39/39368n1b2x3prdz.gif"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło."
                                                       ...Gabriel García Márquez

Offline

 

#2 2010-02-07 15:11:55

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Aparaty cyfrowe vs analogowe

u mnie w domu jest i taki i taki. ale używamy cyfrówki... Tylko ja tego aparatu nie moge rozgryźć to raz a dwa chyba jest słabej jakości albo nie potrafię ustawień dopasować Cyfrówki sa dobre o tyle ze nie trzeba od razu wywoływać zdjęć można je wrzucić na kompa dla bardziej wtajemniczonych zrobić fotoschop u mnie jest tak że niestety zdjęcia zostają tylko na komputerze bo zawsze jest coś przeciw ich wywołaniu. A zdjęcia które się wywoła maja swój smak...

Offline

 

#3 2010-02-16 01:01:47

Hotaru

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-15
Posty: 62

Re: Aparaty cyfrowe vs analogowe

Analogi nadal są używane w fotografii mody, Chanel, Prada ... itd... ,ale powoli cyfra je wypiera.

Offline

 

#4 2010-02-16 15:39:58

janiob

Bobas

Zarejestrowany: 2010-02-12
Posty: 70

Re: Aparaty cyfrowe vs analogowe

Dla amatora , nawet bardzo zaawansowanego w technice fotografowania , aparat cyfrowy jest pod każdym względem lepszym i wygodniejszym narzędziem utrwalania zdarzeń , niż aparat analogowy wykorzystujący film światłoczuły do rejestracji zdjęć. Właściciele aparatów analogowych , prędzej , czy później i tak kupią aparat cyfrowy , a analogowy odłożą na półkę. Zalety aparatów cyfrowych sa tak duże ,  że stawiają aparaty analogowe na straconej pozycji.Chyba , ze inne zdanie moga mieć na ten temat tylko zatwardziali hobbyści aparatów analogowych.

Najważniejsza zaletą aparatów cyfrowych jest fotografowanie "prawie za darmo", jeżeli nie liczyć ceny aparatu. Jeżeli jednak chcemy fotografować to musimy mieć aparat, tak więc zakup jest konieczny bez względu na typ aparatu , jaki chcemy mieć.

Janusz


Dni mnie oszukały, znienacka w lata się zmieniały.

http://img211.imageshack.us/img211/9402/b51375c0e6224b555de509a.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siatkarskagrupa.pun.pl www.pory-roku.pun.pl www.mistrzowiewf.pun.pl www.filangur.pun.pl www.chalupnik.pun.pl