Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#1 2015-04-14 21:56:06

krejzik

Początkujacy

Zarejestrowany: 2015-04-14
Posty: 6

Lepiej kupić czy dać pieniądze?

Witajcie. Zbliżają się uroczystości rodzinne, na których będę pełnił dosyć ważną funkcję - a mianowicie będę chrzestnym. Nie mam pojęcia co dać dziecku w prezencie. Ma dużo zabawek oraz niezbędnych gadżetów. Rodzina i bliscy sugerują tylko kopertę, oczywiście zamierzam dać kopertę (nie pustą! ) ale coś poza tym przecież - choćby symbolicznie - też wypada dać. Tylko co? Myślałem o jakimś złotym medaliku - ale nie wiem sam, może jednak to nie jest dobry pomysł. Wiec może jakaś zabawka? Jaka? Znalazłem kilka fajnych na http://www.agito.pl/zabawki-dla-niemowl … -nav_6_111 ale pojęcia nie mam co wybrać Pomóżcie proszę...

Offline

 

#2 2016-03-05 20:52:51

pola

Bobas

Zarejestrowany: 2013-11-19
Posty: 13

Re: Lepiej kupić czy dać pieniądze?

Myślę, że takie wydarzenia zobowiązują do prezentów nawiązujących do uroczystości. Wydaje mi się, że możesz zapytać rodziców (jakoś tak delikatnie, może nie tak wprost). Moim zdaniem dobrze sprawdzają się (chociaż to też zalezy czy dziecko jest starsze czy to niemowlaczek) książeczki o tematyce biblijnej, niekoniecznie sama Biblia (choć też może być, tylko ładnie ilustrowana, bo obrazki zajmują dzieci najbardziej). Bo skoro rodzice chrzczą dziecko, to można zakładać, że chociaż jedno z nich jest praktykującym wyznawcą danej religi, a zatem dziecko też chcą w tym duchu wychować, a co za tym idzie taka książeczka się przyda by wprowadzać małą, małego w arkana danej religii. Trzeba jednak być w tych kwestiach ostrożnym i radziłabym jednak kontakt z rodzicami. Mojemu siostrzeńcowi bardzo spodobała się książka o Arce Noego zakupiona dla niego na http://www.smyk.com/ksiazki-muzyka-filmy/ksiazki Może rzuć tam okiem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chinaphones.pun.pl www.warr.pun.pl www.sojuszgso.pun.pl www.death-note-pbf.pun.pl www.ryl2.pun.pl