Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)


#16 2010-02-09 13:22:04

 Goplaneczka

Bobas

Skąd: nad wisłą
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 76

Re: Homoseksualizm

ale dzieci w takich związkach się wychowuje
to pewna dyskryminacja- lesbijki mogą sobie zapewnić potomstwo w każdej chwili- geje w większości potrzebowaliby adopcji albo kobiety, która się zgodzi dziecko im urodzić
przeprowadzono wiele badań- dzieci wychowywane przez homoseksualistów niekoniecznie dziedziczą orientację po rodzicach- zresztą nawet jeśli, to co w tym złego?
czy nie jest ważniejsze, by rodzice kochali swe dziecko?
patrząc na to, co się dzieje w polskim domach dziecka, gdzie 9latek gwałci 6latki, nie wiem, czy nie nie lepiej by było gdyby te dzieci adoptowano- para opiekuńczych gejów zapewniłaby im dużo lepsze warunki i bezpieczeństwo. ale to oczywiście niemoralne, bo takie dziecko widziałoby dwóch tulących się do siebie panów przy śniadaniu


http://slubnyblog.blogspot.com/ Blog o ślubnych inspiracjach, przemyśleniach Panny Młodej, sposobach na oszczędzaniu na weselu i wielu innych, ślubno-weselnych wątkach.

Offline

 

#17 2010-02-09 13:34:00

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Homoseksualizm

Tylko dlaczego chcesz w ten sposob eksperymentowac na dzieciach...??

Badania, na ten temat sa w bardzo wczesnej fazie, i nie ryzykowalbym psychiki dziecka na taki eksperyment.
Tak samo jak idea bezstresowego wychowania, ktora przyniosla wiecej szkod niz pozytku


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#18 2010-02-09 13:45:09

 Goplaneczka

Bobas

Skąd: nad wisłą
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 76

Re: Homoseksualizm

KONFuCIUX napisał:

Tylko dlaczego chcesz w ten sposob eksperymentowac na dzieciach...??

Badania, na ten temat sa w bardzo wczesnej fazie, i nie ryzykowalbym psychiki dziecka na taki eksperyment.

jaki eksperyment?
ty chyba nie masz pojęcia, że dużo polskich dzieci żyje w takich rodzinach: rodzice zanim się odważyli na wyjście z cienia żyli w "normalnych" związkach i zdążyli się dorobić potomstwa. I taka mała Zosia ma na przykład 3 mamy i jednego tatusia. Albo 3 tatusiów i jedną mamę. Albo inne dowolne kombinacje.
A wyniki tych badań pochodzą ze Stanów- tam dzieci wychowane w związkach homo zdążyły się już dorobić własnych dzieci albo nawet wnuków. To nie jest nic świeżego.
psychika dziecka uczonego od małego tolerancji doskonale poradzi sobie z takim "eksperymentem". Wystarczy dziecku wytłumaczyć, że są panie, które mają "żony" i są panie, które mają "mężów", są też takie, które są samotne.
zapominamy, że nasze zahamowania nie są zahamowaniami dzieci- one dopiero zdążą się ich nauczyć...


http://slubnyblog.blogspot.com/ Blog o ślubnych inspiracjach, przemyśleniach Panny Młodej, sposobach na oszczędzaniu na weselu i wielu innych, ślubno-weselnych wątkach.

Offline

 

#19 2010-02-09 13:49:57

 KONFuCIUX

KAZNODZIEJA

Skąd: Kaszuby
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 3465

Re: Homoseksualizm

wnuków? Nieprzesadzaj

W latach 70 odbierano kobieta lesbijka prawa opieki nad dzickiem, temat ten byl poruszany miedzy innymi przez Milka. Zresztą nie świećmy tu przykładem ameryki. Zajmijmy sie badaniami w Europie. A tu juz te wyniki nie sa tak dobre jakby srodowiska homoseksualne Chcialy.

Legalizacja zwiazkow tak
Adopcja dzieci przez pary homoseksualne nie


http://img163.imageshack.us/img163/8288/orgazmnaforum2.jpg

Born of Fate, Raised by Prophecy, Chosen as a Saviour, Destined to Destroy

Offline

 

#20 2010-02-09 14:44:17

 krakruk

Moderator

Skąd: Krakow
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1340
WWW

Re: Homoseksualizm

Varon napisał:

Legalizacja? Nie. Karanie? Też nie.

Nic dodać, nic ująć.


Śląsk to POLSKA!
Kosovo je SRBIJA!

Offline

 

#21 2010-02-09 14:50:08

 krakruk

Moderator

Skąd: Krakow
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1340
WWW

Re: Homoseksualizm

Goplaneczka napisał:

w przypadku par homoseksualnych kwestia związku dotyczy chyba przede wszystkim aspektów prawnych- by można było dziedziczyć, objąć ubezpieczeniem, założyć wspólne konto itd
Skoro dwoje ludzi mieszka ze sobą, dzielą się wszystkim, kochają się- dlaczego im odmawiać ułatwień prawnych dla par? dlaczego mają walczyć z urzędami? to takie trochę niedemokratyczne

Teraz mają takie prawa. Nie trzeba nic pod tym względem zmieniać.

Jeżeli chodzi o małżeństwa, nie jest to niedemokratyczne, ja też nie moge się ożenić (lub wyjść za mąż) z innym facetem.


Śląsk to POLSKA!
Kosovo je SRBIJA!

Offline

 

#22 2010-02-11 13:42:14

fiodor

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-10
Posty: 112

Re: Homoseksualizm

legalizacja związków - zdecydowanie tak. adopcja - raczej nie. za mało wiedzy w tym temacie.

Offline

 

#23 2010-02-13 16:31:05

Dud3k

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 124

Re: Homoseksualizm

Goplaneczko, a czy zastanawiałaś się na d dobrem dziecka??


Myślisz jak dotąd tylko o tym, żeby dwóch panów było zadowolonych.. żeby mieli prawa, żeby nikt ich nie wytykał jeszcze żeby pozwolili im dziecko adoptować.. no właśnie a dziecko?

Nie pomyślałaś, że te dzieci mogą być w przyszłości dyskryminowane?

nie pomyslalas, że będzie miało dwóch tatusiów i żadnej mamy? będzie czuło się gorsze.. jak gdyby upośledzone..

a nauczanie o życiu? kto go nauczy? tych dwóch pedałów co się podaje za "ojców" ?

a sprawy damsko męskie? kto mu wyjaśni?


niech się homosi cieszą, że mogą jawnie wychodzić na ulice i paradowac w tych swoich ciuszkach ale od dzieci niech łapy zabierają!


Lubię placki!

Offline

 

#24 2010-02-13 16:32:18

Dud3k

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-11
Posty: 124

Re: Homoseksualizm

"dzieci wychowywane przez homoseksualistów niekoniecznie dziedziczą orientację po rodzicach"

dzieci wychowywane przez hetero tez niekoniecznie dziedzicza geny i rodzą się homoseksualiści.


Lubię placki!

Offline

 

#25 2010-02-13 17:12:05

 Kim Kolwiek

7270212
Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 2228

Re: Homoseksualizm

przepraszam jak homoseksualista z homoseksualistą mogą mieć dziecko które ma odziedziczyć homoseksualizm po ojcach !

Offline

 

#26 2010-02-14 21:32:22

 Hendoslaw

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 2019

Re: Homoseksualizm

Kim Kolwiek napisał:

Co myślicie o homoseksualizmie? Jesteście za legalizacją takich związków?

Legalizacja NIE. A jak chcą się tam panowie mizdrzyc to neich to robią sobie w domu. Jestem tolerancyjny do czasu aż dany osobnik niechce na mnie wymusić swojego homoseksualizmu. Taki stan jak homoseksualizm stał sie już powszechny i nudny. Świat czeka na coś nowego, ale juz chyba wszystko wymyślono.


Jeśli nie wiesz co robisz - Nie rób tego!

Offline

 

#27 2010-02-14 21:33:25

 Hendoslaw

Administrator

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 2019

Re: Homoseksualizm

Kim Kolwiek napisał:

przepraszam jak homoseksualista z homoseksualistą mogą mieć dziecko które ma odziedziczyć homoseksualizm po ojcach !

Mocne spostrzeżenie


Jeśli nie wiesz co robisz - Nie rób tego!

Offline

 

#28 2010-02-14 22:25:22

Snajper

Przedszkolak

Zarejestrowany: 2010-02-08
Posty: 113

Re: Homoseksualizm

Dud3k napisał:

"dzieci wychowywane przez homoseksualistów niekoniecznie dziedziczą orientację po rodzicach"

dzieci wychowywane przez hetero tez niekoniecznie dziedzicza geny i rodzą się homoseksualiści.

Mam dzieci i wiem, że nie tylko dziedziczą, ale naśladują moje zachowania.  Jest mi obojętne co robią homoseksualiści, ale skoro ktoś woli związki homoseksualne nie rozumiem dlaczego nagle pragnie unieszczęśliwiać dzieci własnym przykładem.

Offline

 

#29 2010-02-14 22:54:31

 Janek

Maturzysta

Zarejestrowany: 2010-02-05
Posty: 1463

Re: Homoseksualizm

Snajper napisał:

Dud3k napisał:

"dzieci wychowywane przez homoseksualistów niekoniecznie dziedziczą orientację po rodzicach"

dzieci wychowywane przez hetero tez niekoniecznie dziedzicza geny i rodzą się homoseksualiści.

Mam dzieci i wiem, że nie tylko dziedziczą, ale naśladują moje zachowania.  Jest mi obojętne co robią homoseksualiści, ale skoro ktoś woli związki homoseksualne nie rozumiem dlaczego nagle pragnie unieszczęśliwiać dzieci własnym przykładem.

Dokladnie.
Zero adopcji dla homo.
Legalizacja zwiazkow - tak,o ile nie prowadzi do adopcji dzieci,a chodzi tylko o sprawy spadkowe.

Offline

 

#30 2010-02-15 18:16:47

 krakruk

Moderator

Skąd: Krakow
Zarejestrowany: 2010-02-07
Posty: 1340
WWW

Re: Homoseksualizm

Zgadzam się z Jankiem i Snajperem.
I z uporem maniaka powtarzam, już mogą dziedziczyć i zawierać konkretne umowy cywilno-prawne. Nie potrzeba zmieniać do tego prawa.


Śląsk to POLSKA!
Kosovo je SRBIJA!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magiawyobrazni.pun.pl www.lp-gfans.pun.pl www.atom-scans.pun.pl www.deicide-online.pun.pl www.angelsclan.pun.pl