Ogólno tematyczne forum patriotów

Ogólnotematyczne forum patriotów... :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2014-01-29 09:18:22

Pawel90

Początkujacy

Zarejestrowany: 2014-01-29
Posty: 1

Prośba o pomoc - niepełnosprawna mama

Witajcie.

Poświęć proszę chwilkę i przeczytaj ten tekst. To żaden spam, tylko mała prośba o pomoc.

Dwa lata temu bliska mi osoba, czyli moja mama doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu. Dzień przed 1 listopada zdarzyła się potworna rzecz - krwotok podpajęczynówkowy (pęknięcie tętniaka) doprowadził ją do poważnych skutków w zdrowiu.  Nastąpiła u niej całkowita afazja (zaburzenie funkcji językowych powstałe w wyniku uszkodzenia mózgu) i paraliż połowiczny prawej strony ciała. Teraz jest to osoba leżąca, która nie potrafi poradzić sobie sama. Mama zakwalifikowana jest jako osoba całkowicie niezdolna do pracy i posiada orzeczenie o znacznej niepełnosprawności. Nie prosibłym o pomoc, gdyby nie to że odmówiono mamie renty inwalidzkiej, którego uzasadnieniem był brak przepracowania wymaganego okresu składkowego.  Pogodziliśmy się z tym, jednak koszty przerastają nas niemiłosiernie.

Jestem jedynym opiekunem mamy. Możecie wierzyć, że jest to bardzo ciężkie zadanie. Niestety praktycznie wykończyło finansowa naszą rodzinę. Mama wymaga codziennej rehabilitacji, której koszty sięgają do 100-150zł/doba i potężnych wydatków na leki. Zgodziła się nam pomóc fundacja Słoneczko, której można przekazać 1% procent Waszego podatku. Następnie te pieniądze przekazywane są właśnie na rehabilitację. Zwracamy się do Was o pomoc - jeśli możecie przekażcie nam ten procent. Dla Was to nic wielkiego. Dla mojej mamy szansa na normalne i godne życie w społeczeństwie. Chętnie przyjmiemy każdą pomoc od ludzi o dobrych sercach.  Na tę chwilę możemy Wam tylko powiedzieć "dziękuję"


1% podatku na rehabilitację:

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM ,,SŁONECZKO" OPP KRS 0000186434 305/S Małgorzata Szewczyk-Borowiec

Gdyby ktoś chciał nas wesprzeć bezpośrednio, moze przekazać symboliczne kwoty na rachunek:
Paweł Szewczyk 38 2030 0045 1130 0000 1328 4220

Ostatnio edytowany przez Pawel90 (2014-01-29 09:43:03)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tinq3.pun.pl www.pyrotehnic.pun.pl www.fragownia.pun.pl www.bezprzerwy.pun.pl www.pierwszae.pun.pl